Nábytek

Malé sedací soupravy

Když nejste televizní maniak nebo se vaše domácnost skládá jenom z jednoho člověka a rybičky, potom si naprosto v pohodě postačíte s malou sedací soupravou. Pohovka menšího charakteru bývá nejčastěji pro dvě maximálně tři osoby, které mohou sedět vedle sebe.

Více

Velmi výhodná je do menších domů nebo bytů, kde nezabírá zbytečně moc místa, i když svou funkci plní dokonale. Malé sedací soupravy jsou v sobě i přes svou velikost skrývají mnoho potenciálu. Nejen, že svým vzhledem jsou naprosto stylové a designově doplňují obývací pokoj nebo třeba zimní zahradu, ale jejich útroby bývají rozkládací. Malé sedací soupravy tak lze pohodlně roztáhnout třeba i na velikost manželské postele.

Rovněž v případě, že v sobě skrývají „pouze“ úložné prostory, budete překvapeni tím, kolik se toho do nich vejde. Nepodceňujte malé sedací soupravy, neboť jsou řešením mnoha problémů. Třeba, jak se do tak malého obývacího pokoje něco vejde? Kam dáme tyhle věci? Kam posadíme návštěvu? Odpovědí je malá sedací souprava ve vašem obývacím pokoji.

3498
27000
Ve slevě
Ne
  •  Ano
  •  Ne
Obchod
Vše
  • Vše
  • sconto.cz
preloader
+ 3 variace
Pohovka WANTED
12 999 Kč
Pohovka ANGELO-SE red...
11 999 Kč
14 999 Kč
+ 2 variace
Pohovka UPSIDE
12 999 Kč
Pohovka YORK 3
16 999 Kč
21 999 Kč