Nábytek

Konferenční stolky

Obývací pokoj stejně jako kuchyň je místem setkávání, kde se nejvíce lidé v domácnosti schází. A lidé znamenají věci a věci znamenají nutnost odkládacího prostoru. V kuchyni to řeší kuchyňský stůl, ale v obývacím pokoji je potřeba věci odkládat někam, kam na ně z gauče pohodlně dosáhnete, ale přitom vám nebudou překážet ve výhledu na televizi.

Více

Konferenční stolky proto mají akorátní velikost a výšku, která těmto parametrům přesně odpovídá. Díky své nízké výšce jsou snadno dostupné i ze sedu nebo dokonce lehu na gauči, čímž pokrývají většinu potřeby. Protože kdo by se vůbec chodil dívat na televizi bez popcornu nebo brambůrek či pití? Konferenční stolky zároveň mohou plnit i funkci odkládacího prostoru, protože ačkoliv narazíte na moderní varianty, skládající se jenom z desky a nožiček stolu, většina konferenčních stolků má ještě šuplík nebo poličku, kam můžete pohodlně uložit třeba televizní program nebo ovladače.

Na co se zaměřit při výběru

Když se rozhodnete pořídit si nový konferenční stolek, měli byste zvážit, z jakého bude materiálu. Jak už bylo zmíněno, tak obývací pokoj je celkem frekventovaný prostor, proto i na stolek se bude dost často sahat. Ačkoliv skleněné konferenční stolky lákají na svůj stylový design, snadno se umatlají a poničí.

Na druhou stranu jdou sice snadno zase otřít, ale dělat to každých pět minut se nechce každému. Lepší alternativou jsou dřevěné konferenční stolky, na kterých není všechno tak vidět. Kromě toho dřevo působí uklidňujícím a přírodním dojmem, přičemž je celkově víceméně bezúdržbové. Váš zájem by mělo také budit to, jestli je konferenční stolek pouze na pevně stojících nožičkách, a tedy ho vždycky budete muset nadzdvihnout, když ho budete potřebovat odsunout, nebo má přimontovaná kolečka a dá se s ním tedy poměrně snadno manipulovat z místa na místo.

preloader
+ 2 variace
+ 3 variace
+ 5 variací
+ 1 variaci
Stolek Fameg Steen
15 899 Kč
16 379 Kč
+ 3 variace
Konferenční stolek BEN...
1 999 Kč
3 299 Kč
+ 1 variaci
+ 2 variace