Nábytek

Komody z masivu

Sehnat dnes kvalitní kousek nábytku, to aby člověk pohledal. I když jsou moderní kousky lehké, snadno dostupné a především levné, dobře se s nimi manipuluje a zaplňuje byt, ztrácí přitom na kvalitě svého provedení i celkovém designu.

Více

Zatímco do dnešní skříňky se člověk bojí udělat dvě dírky pro poličku navíc, aby se dřevo náhodou nevyštíplo, lakování neodřelo nebo skříňka jednoduše nerozbila, kvalitní skříňky a komody z masivu tyto starosti lehce vyvracejí. Opravdový pevný nábytek stojí hold opravdové peníze, ale vzhledem k jeho skvělému zpracování je to cena, kterou se vyplatí zaplatit.

Komody z masivu jsou jednoduše řečeno na věčné časy, ty vás ledva přežijí. Jejich zpracování je pečlivé a přesné, jedna taková komoda je proto na pohled mnohem robustnější, než její skandinávští bratranci, kteří oproti ní vypadají jako po hladovce. Zkrátka, pokud při rozčilování chcete uhodit do stolu pěstí, aniž by se vám složil k nohám, bez masivního nábytku to v dnešní době nepůjde.

Barva komody podle dřeva

Za komodu lze označit téměř jakoukoliv skříňku. Komoda může stát v ložnici a hlídat vaše spodní prádlo, hlídat bytový textil v podobě prádelníku, chlubit se vašimi suvenýry z dovolených v obývacím pokoji, pomáhat vám dodržovat váš zdravý jídelníček hlídkováním u talířů v kuchyni.

Masivní komody užijete i jako

  • botník,
  • noční stolek nebo třeba
  • příborník.

Díky svým mnoha podobám, které na sebe komody mohou vzít, je snadno začleníte do své domácnosti a seznámíte s ostatním nábytkem. Nejpřirozenější vzhled je pro ně ze samotného dřeva tedy z masivu, který může pocházet ze stromů, jako je dub, třešeň, buk, modřín, smrk, kaštan, apod. Každé dřevo má jinou barvu a jinou strukturu, díky které si můžete udržovat určitý styl vašeho pokoje, kde bude komoda stát. Masivní komoda bude originálním doplňkem vaší domácnosti, ať už ji postavíte doprostřed místnosti nebo do rohu.

1698
20000
Ve slevě
Ne
  •  Ano
  •  Ne
Obchod
Vše
  • Vše
  • sconto.cz