Nábytek

Jednolůžkové postele

I když slovní spojení „jednolůžková postel“ evokuje pocitem osamělosti a úzké matrace na spaní, omyl je v tomto případě nasnadě. Jednolůžkové postele oplývají originalitou a mnoha netušenými možnostmi a to díky tomu, že jsou určeny pouze pro jednu osobu, které je tak dán nezměrný prostor ve výběru.

Více

Prvním faktem je, že i když jsou jednolůžkové postele určeny jenom pro jednu osobu, mohou být téměř stejně široké jako manželská postel. Tak má jedinec dost místa a v případě nouze se vedle něho může vyspat i někdo další. Další utkvělou představou je, že jednolůžková postel musí spočívat někde v pokoji na zemi.

Naopak, můžete ji pozvednout až do nebes nebo alespoň ke stropu, protože jednolůžkové postele mohou mít podobu patrových postelí, kdy ale místo spodní postele lze mít například pracovnu nebo gauč či ho jinak využít. Toto řešení je praktické především v menších bytech a garsonkách.

Jednolůžkové postele se mohou skládat z klasických matrací nebo mohou být z pevně přidělané části. Mohou mít pelest a nemusí. Mohou pod sebou skrývat odkládací prostor a nemusí. Možností je jednoduše moře.

preloader
+ 3 variace
Postel YORK
11 999 Kč
+ 3 variace
+ 2 variace
Postel AGNES
12 999 Kč
+ 3 variace
+ 2 variace
Postel TEREZA
3 699 Kč