Nábytek

Čalouněné postele

Čalouněné postele mají něco do sebe. Skrývají v sobě mnohdy větší potenciál, než klasické postele s možností výměny matrace. Jejich vzhled je něčím úplně jiným, díky tomu mohou fungovat dokonce i jako pohovka nebo sedačka, když se správně zvolí.

Více

Takové multifunkčnosti u obyčejné postele s matracemi jednoduše nedosáhnete. Čalouněné postele poskytují mnohem více pohodlí a jejich komfort ocení především jedinci, co raději spí na něčem tvrdším. Palanda u čalouněné postele zůstává v jednom tvaru, neprohýbá se a oproti klasické matraci má několikanásobně vyšší životnost.

Na druhou stranu ji ale potom nelze tak snadno vyměnit, jako matraci u postele, kterou snadno koupíte novou. Čalouněné postele tedy skrývají jak výhody, tak nevýhody, stejně jako postele s matracemi. Co ale bezesporu patří mezi jejich přednosti je vzhled, který díky potažení čalounem vypadá opravdu reprezentativně.

Postel jako vyměněná

Díky tomu, že čalouněné postele mají podobu přesně takovou, jakou si přejete nebo jaká se vám zrovna hodí do pokoje, můžete z nich udělat něco víc, než jenom spánkovou palandu. Například v garsonce nebo jiných prostorách, kde není tolik místa, může mít čalouněná postel více funkcí, stačí uklidit peřiny a hned je z ní pohodlí a vzhledný gauč. Tuto metamorfózu ocení i rodiče menších dětí, které jim nemohou nabídnout takový prostor na hraní, jaký by si zasluhovaly.

V noci postel, přes den sedačka – to je to, co děti bude bavit. A hravé dospěláky zase bude bavit příležitost změnit svou ložnici pouhým lusknutím prstu, respektive změnou potahu na čalouněné posteli. Kdo má na to, aby si pořád kupoval novou postel? Stačí vyměnit čalounění a hned máte v ložnici nový nábytek.

A tohle mějte na paměti, když vám každý měsíc budou sousedi nosit pod oknem čalouněnou postel, nemusíte jim to hned vracet novou pračkou.

2998
40000
Ve slevě
Ne
  •  Ano
  •  Ne
Obchod
Vše
  • Vše
  • sconto.cz