Nábytek

Barové židle

Barová stolička nebo židle je stylovým doplňkem domácnosti, který se na první pohled rozhodně neztratí. Nemusí být nutně součástí baru se širokým výběrem pálenek, hodí se totiž i ke kuchyňskému pultu, který v některých menších kuchyních může simulovat jídelní stůl.

Více

Barové židle málo rozměrové a tedy i vcelku skladné. Posezení na nich je vysoké a kreativní, v žádném ohledu se nepodobá klasickému sezení na židli v jídelně. A to je právě to, co dělá z barové židle tak originálního společníka do vašeho bydlení.

Barové židle vyplní prostor u kuchyňského pultu, barového pultu v obývacím pokoji nebo třeba u výklenku ve zdi. Někteří sezení na nich dokonce oceňují do té míry, že si je volí namísto kancelářské židle k sezení u počítače. Barová židlička oslní svým designovým provedením, kdy si můžete vybírat z mnoha stylových variant.

Mohou být dřevěné, kovové nebo dokonce plastové, dále mohou mít a nemusí opěradlo a opěrky na ruce, mohou stát na vlastních nohou nebo jedné muří nožce, či mohou být pevné nebo otočné. Zkrátka je na vás, kterou zvolíte.

Posaďte se na bar u vás doma

Barové židle se nejen díky svému názvu, ale celkové podobě, více hodí do domácností, které jsou klidnější a uvolněnější. Rodiny s dětmi by mohly neustále řešit pády z těchto estetických kousků, proto je vhodnější vybírat barové židle buď do prostor, do kterých nemají děti přístup, nebo až ve chvíli, kdy opustí rodinné hnízdo. Či jsou natolik vyspělé, aby si mohly u barového pultu na barové židli dát alespoň sklenici mléka.

Barové židle ocení především muži, kterým poskytnou pocit velikosti a důležitosti. Ženám barová židle sice neposkytne takový komfort, jako jiná například jídelní židle, ale přesto si je svým provedením jistě získají. Alespoň na chvíli.

preloader
+ 2 variace
+ 1 variaci
+ 3 variace
+ 2 variace
+ 3 variace
+ 1 variaci
+ 2 variace
+ 1 variaci
Barová židle VERMONT...
1 099 Kč
1 139 Kč
+ 3 variace
+ 2 variace