Nábytek

Barové stoly, konzole

Míchat drink u kuchyňské linky je sice běžné, ale není to tak stylové, jako kdybyste si připravovali u barového stolu nebo dokonce pultu. Když si chcete na svém drinku doopravdy pochutnat nebo se přípravou koktejlu vytáhnout před známými či rodinou, jinak, než za barovým stolem či pultem to rozhodně nepůjde.

Více

Barové stoly nejsou nijak velké, ale přesto už jenom jejich přítomnost dává místnosti a později také drinku nový nádech exotična. V pohodě se vejdou i do menších bytových jednotek, protože barový pult nebo stolek lze ve chvílích nepoužívají využít na jiné práce. Barové stoly a pulty jsou profesionální pomůckou, se kterou vám hned půjde všechno líp.

Nemusíte konečně hledat třtinový cukr v jedné poličce, vysokou lžičku v šuplíku, mátu na zahrádce a sklenice ve skříňce. Díky barovému stolu stylově pohostíte naprosto každého, obzvlášť v případě, že umíte ještě míchat zmíněné drinky. Pokud ne, u barového stolu se to snadno poddá.

Barovka do vašeho domy

Jedinečnost barového pultu nebo stolku spočívá v celkovém jeho vzhledu. Jednak je mnohem vyšší, než třeba klasický kuchyňský jídelní stůl. Je to z toho důvodu, aby se vám vše dobře připravovalo. Výška se může lišit i o čtyřicet centimetrů, takže budete mít všechno doslova po ruce.

S výškou souvisí i další aspekt a tím je stabilita. Jelikož na stolku budete mít pití, je důležité si dát pozor na to, aby se vám nerozlilo. To zajistí sice i jedna noha, která standardně u barového stolku bývá, ale lepší jsou varianty s propletenými nohami podél desky směrem dolů.

Ty zajišťují mnohem větší stabilitu a perfektní zázemí pro vytváření vašich koktejlů. V případě barových pultů jsou potom klasické čtyři nohy každá v jednom rohu, tak jako to bývá u jídelních stolů, od nichž se ale liší již zmíněnou výškou. Barové stoly a pulty jsou originálním doplňkem vašeho interiéru, který tak získá stylovou podobu.

1398
20000
Ve slevě
Ne
  •  Ano
  •  Ne
Obchod
Vše
  • Vše
  • sconto.cz